Щирі вітання з Різдвом Христовим від колективу Інституту медичної радіології та онкології

Шановні колеги та пацієнти!

Від усього серця вітаємо вас з Різдвом Христовим! Це свято світла, миру та надії, яке об’єднує нас у щирих молитвах за здоров’я, щастя та добробут.

Нехай у ваших серцях завжди панує спокій, любов і віра в краще. Бажаємо вам міцного здоров’я, нових професійних досягнень, сімейного тепла та підтримки близьких.

Пацієнтам бажаємо швидкого одужання, сили духу та віри в те, що навіть у найважчі часи можливе диво!

З повагою,
Адміністрація ДУ “Інститут медичної радіології та онкології
імені С.П. Григор’єва НАМН України”