Шановні колеги та пацієнти!
Від усього серця вітаємо вас з Різдвом Христовим! Це свято світла, миру та надії, яке об’єднує нас у щирих молитвах за здоров’я, щастя та добробут.
Нехай у ваших серцях завжди панує спокій, любов і віра в краще. Бажаємо вам міцного здоров’я, нових професійних досягнень, сімейного тепла та підтримки близьких.
Пацієнтам бажаємо швидкого одужання, сили духу та віри в те, що навіть у найважчі часи можливе диво!
З повагою,
Адміністрація ДУ “Інститут медичної радіології та онкології
імені С.П. Григор’єва НАМН України”


