Проведення соціально-психологічного тренінгу для адаптації молодих лікарів-інтернів


За вказівкою директора Інституту 08.08.23 на базі Інституту медичноі радіологіі та онкологіі співробітниками Групи онкологічної психологііі та реабілітаціі Кириловою О.О. та Михайловим Д.В. було проведено соціально-психологічний тренінг для адаптації молодих лікарів-інтернів, які проходять навчання та вливаються в лави колективу інституту, роблячи перші кроки в медичній практиці.