Міжнародний конгрес Європейського товариства інтервенційних радіологів – CIRSE 2025

З 13 по 17 вересня 2025 року у м. Барселона (Іспанія) відбувся міжнародний конгрес Європейського товариства інтервенційних радіологів – CIRSE 2025, присвячений 40-річчю з дня заснування товариства. У заході взяли участь понад тисячу делегатів з усього світу, були представлені найсучасніші інтервенційні методики, що знаходять застосування в різних галузях медицини.

Від нашого інституту у конгресі взяли участь інтервенційні радіологи Ольховський Дмитрій Васильович та Гречихин Геннадій Всеволодович.