Адміністрація щиро вітає вас із Новим 2025 роком!

Шановні колеги та пацієнти!

Адміністрація щиро вітає вас із Новим 2025 роком!

Для кожного з нас цей рік – це новий етап, нові можливості та нові звершення. Для наших пацієнтів ми бажаємо міцного здоров’я, віри у краще та успішного одужання. Нехай кожен день приносить вам сили, позитивні новини та підтримку від близьких і медичних працівників.

Нашим колегам ми бажаємо натхнення, професійного зростання та здійснення усіх задумів. Ваша праця є запорукою здоров’я та життя багатьох людей, і ми вдячні за ваш професіоналізм та самовідданість.

Нехай у 2025 році всіх нас супроводжують мир, гармонія та тепло. Бажаємо, щоб у нашому інституті завжди панувала атмосфера турботи, взаємоповаги та підтримки.

Щиро дякуємо за вашу довіру, співпрацю та невтомну працю! Нехай прийдешній рік стане роком нових досягнень і великих перемог для всіх нас!

З найкращими побажаннями,
Адміністрація
ДУ «Інститут медичної радіології та онкології ім. С.П. Григор’єва НАМН України»